مزایای استفاده از خدمات لیزر CNC

کد خبر : #943
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر, ۱۳۹۶
تعداد بازدید کننده : 108
ارسال به دوستان

لیزر CNC

مزایای استفاده از خدمات لیزر CNC

صرفه جویی در هزینه ها با خدمات لیزر CNC

هر بار در حالی که، من درباره چیزی مانند تکه های چرم که قبلا درموردش بحث کردم، مشتری خودش را با قیمت و درخواست داده شده در کنار گوشه ها می گذارند که تنها به دنبال راهی است و نمی تواند شغل مناسب را بدون برش گوشه ها انجام دهد.

قیمت مواد بسیار متفاوت است و در هر زمان می تواند تغییر کند، همچنین حجم نقش مهمی را در جدول زمانی ایفا می کند. به طور کلی، اگر شما چیزی را دیروز در یک ماده می خواستید که برای ما یک هفته طول بکشد آن را بدست آوریم، شما در پایان برای خرید آن گول میخورید. نه به این دلیل که ما در تلاش هستیم شما را گول بزنیم، بلکه چون فروشنده ما با روسای آنها معاشرت می کند تا نظرشان را تغییر دهد که آن حاضر است، شرکت حمل و نقل مجبور می شود در “روز بعد” آن را تحویل دهد پس ما مجبوریم در طی ۲۴ ساعت متوالی تولید را انجام دهیم و در روز بعد برای شما حمل شده باشد. همه ی این تبلیغات هزینه های عظیمی هستند که به آسانی میتوان با تماس با ما از آنها اجتناب کرد تا زودتر در چرخه تولید قرار گیرد.

مثال مهم دیگر ما کار گوشه ای طبیعی است، اگر انتخاب شما درباره گونه ای از چوب، ابعاد و یا جزییات خوب دیگر باشد، ممکن است تا چند ماه آینده در دسترس همه و حتی فروشندگان مواد اولیه ما نباشد. درختان ممکن است هنوز در حال رشد باشند، کوره به هفته ای دیگر نیاز دارد یا گونه ای از چوب بسیار گران است که جایگزین چیزی دیگر شود باید مورد توجه جدی قرار گیرد. ما نمی توانیم درختان را سریع تر بسازیم، شما نمی توانید چوب را سریع در کوره خشک کنید بدون اینکه روی مواد آن تاثیر نگذارید (معوج شدن) یا گونه های چوب غیر بومی که شما می خواهید، مانند درخت زبان گنجشک، که در حال مرگ هستند و شما یک دهه دیرتر آن درخت زبان گنجشک خوب را برای گوشه طبیعی میز خواسته اید.

هر چه زودتر با ما تماس بگیرید، تا انتخاب مواد بهتری را داشته باشید، با بهترین قیمتی که ما می توانیم از فروشنده داشته باشیم( همانطور که ما مدت زمان بین سفارش دادن و دریافت کالا را برای برای سفارش یک جا به مواد شما برای مشتریان دیگر اضافه می کنیم) ومی توانیم حمل و نقلی بدون عجله داشته باشیم. واقعا به همه کمک می کند تا برای آخرین لحظه چرخه تولید عجله نداشته باشند. ماشین ما میتواند تولید ۲۴/۷/۳۶۵ را به راحتی توزیع کند اما بدن ما نمی تواند برای دوره زمانی ادامه پیدا کند.

خود را از استرس نجات دهید، اگر می توانید هر چه زودتر با ما تماس بگیرید.

راهکاری برای کاهش هزینه ها با لیزر CNC 

به طور کلی، وب سایت ما دندانه ای در یک چرخ است، مشتری A می شود، آن را برای ما می فرستد، ما که انجام می دهیم B هستیم و سپس برای فروشنده یا مشتری برای انجام میرود که C می شود.به این ترتیب، راهنماها تنها برای تولید ما توزیع نمی گردند، برای مثال، اگر ما روی پلاک های لوله برنجی در حال حکاکی هستیم ، بلکه برای شخص بعدی در انتهای خط تولید مراحل تست می شوند. ما به تازگی کاری انجام دادیم که”مشتری ما” که قرار بود آنچه را ما انجام دادیم برای فروشنده دیگری که سازنده آنها بود قرار دهند. بلافاصله، ما حرفی را ساختیم که برای ما بسیار دقیق بود البته بیشتر مهم بود، وبا شخص بعدی در خط گفتگویی، برای ساخت راهنما برای آنها و مراحلشان داشتیم.

راهنماهای رایج مزایای زیادی دارند، آنها سرعت تولید را بالا می برند بطوریکه کاری بیفکر است برای چسباندن قسمت A بجای قسمت B که منجر به تکرار شود، این بیفکری به سرعت منبعی بزرگ برای اشتباهات می شود. انسانها به این معنی نیستند که ربات باشند، و همان کارها را دقیقه به دقیقه، ساعت به ساعت و روز به روز انجام دهند. ذهن تنظیم می کند و در نتیجه، اشتباهات پیش می روند و بدتر می شوند بطوریکه در چرخه تولید ادامه پیدا می کنند. راهنماها در کارهای بیفکر خطاها را کاهش می دهند!

راهنماها همچنین برای اینکه اجازه میدهند تعداد بیشتری در یک شات انجام شوند مهم هستند، برای مثال، اگر ما هزار پلاک سگ فولاد ضد زنگ داشته باشیم که نیاز به حرارت داشته باشند، انجام دادن یکی در یک زمان دیوانگی است اما انجام دادن صد تا در یک شات اینطور نیست! این عامل به دقت ماشین برمی گردد، اگر ماشین شما دقیق نباشد، شما برای انجام اجرای تولیدات مشکلاتی خواهید داشت مانند این بطوریکه هرگونه تنوع در دقت بدتر می شود و از ” منبع آغازین” دورتر می گردد. ما این مشکل را نداریم چون ما بالاترین خط تجهیزات را داریم!

راهنماها مهم هستند، ما به طور کلی آنها را برای تنوع بی پایان کارهای تکراری در داخل می سازیم، که این در پول مشتریان ما صرفه جویی می کند بطوریکه اشتباهات کمتر و استفاده کارامدتر از ماشین لیزر CNC وجود دارد و ما را از دیوانگی که بموجب تکرار بوجود می آید نجات می دهد. و یک چیز دیگر اینکه اجازه اجرای تولید بیشتر در یک زمان معین را به ما می دهد، که توجه به تنوع زیاد از پروژه ها که در اینجا انجام می دهیم حیاتی است.

لیزر CNC
دستگاه حکاکی لیزری
 تعمیرات دستگاه لیزر
 دستگاه برش و حکاکی لیزری
“ مزایای استفاده از خدمات لیزر CNC”