دستگاه های لیزر حکاکی

انواع مختلف دستگاه لیزر حکاکی 

لیزرست عرضه کننده انواع دستگاه‌های حکاکی لیزری و همچنین ماشین های حکاکی لیزر  با قابلیت حکاکی ظریف روی فلزات و غیر فلزات با سرعت بالا، خروجی مطلوب و راندمان بالا می باشد، دستگاه های حکاکی لیزر این شرکت در مدل های متنوع و گوناگون متناسب با فعالیت های مختلف و در دو دسته بندی کلی ارائه شده است .

دسته بندی اولیه تحت عنوان ماشین حکاکی لیزری فلزات این دستگاه ها و دسته دوم با عنوان دستگاه لیزرحکاکی غیر فلزات محسوب می شود. کاربرد های حکاکی لیزری در واقع اینگونه بیان می شود. حکاکی با لیزر راهکاری عالی برای درج نشان و آرم خود روی محصول و در نتیجه اثرگذاری بیشتر روی مشتریانتان است. میتوان برای شماره گذاری روی دستگاه ها ، علامت گذاری ، حک نوشته و تصاویر خاص بر روی اشیا از این ماشین ها بهره گرفت . شایان ذکر است که میتوان متناسب با نوع فعالیت ها از انواع مختلف این دستگاه های حکاکی لیزر صنعتی و نیمه صنعتی بهره برد.

کاربرد های ماشین لیزر حکاکی

جالب است بدانید حکاکی با لیزر روی هر ماده و متریالی انجام میگیرد و محدودیت هایی برای کاربرد دستگاه لیزر حکاکی وجود ندارد . نکته قابل توجه در این خصوص گونه های صنعتی و نیمه صنعتی دستگاه حکاکی لیزر است که  این حکاکی لیزری  میتواند بر روی انواع چوب، شیشه ، پارچه، کاغذ و مقوا و همچنین مواد گرانقیمت فلزی و غیر فلزی مثل طلا، یاقوت ، الماس … صورت گیرد.

مدل های مختلف ماشین لیزر حکاکی لیزرست شامل FLM , MUV , MC, MF و مدل های دیگری از دستگاه های حکاکی لیزری است که میتوانید از آن ها دیدن کنید و متناسب با بودجه و نیاز خود خرید خود را انجام دهید.